Jakub Svoboda

Jakub Svoboda

vedoucí týmu makléřů

Jihočeský kraj

Volat

Podnikání v oboru realit a práci realitního makléře vnímám stejně jako vrcholový sport, ke kterému jsem byl od dětství veden. Tam jsem se naučil, že základem úspěchu je cílevědomost, vytrvalost a neustálá práce na sobě samém.

V realitách se pohybuji od roku 2014 a během té doby jsem si prošel cestu od asistenta makléře, přes makléře a makléřský tým až po provozního ředitele realitní kanceláře. Do roku 2019 jsem působil v úspěšné regionální realitní kanceláři.

Poté jsem opustil soukromý sektor a pracoval ve státním podniku ve správě nemovitostí. Tato práce mi přinesla nové informace a obohatila o další zkušenosti.

V roce 2021 jsem s radostí využil možnost vrátit se do oboru, který se neustále vyvíjí, a kde se ke každému případu musí přistupovat individuálně. Právě ta rozmanitost a osobní přístup mě naplňuje v této práci nejvíc. Vždy mě, ale nejvíce zajímala a bavila část práce makléře, která se věnuje právním věcem. A proto jsem se s nadšením rozhodl spojit své jméno s JUSTO Česká republika, která si zakládá na odborném a správném přístupu k otázce legislativy a práva a zároveň využívá nejmodernější technologie. V mladém a dynamickém týmu JUSTO Vaverka se postarám, aby veškeré věci, které jsou spojeny s právní přípravou prodeje a převodem či pronájmem nemovitostí, byly právně správně.


VAVERKA reality, partner Justo